Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Oranžová gelová barva na potahovací a modelovací hmoty či krémy je vysoce koncentrovaná. Snadno ji nanesete, promícháte se surovinou. 35 g.


 


Hmotnost

Balení obsahuje: 35 g

Složení produktu

glycerin E422, glukózový sirup, voda, barviva E132, E151, zahušťovadlo E1422, aroma, konzervant E202, regulátor kyselosti E330

Země původu

Polsko

Další informace

Barva oranžová
Výrobní společnost
Food Colours Bożena Perczak S.J.
Ul. Robotnicza 14A, 97-300 Piotrków Trybunalski
office@foodcolours.pl
www.foodcolours.pl

Recenze

100 %
Skvělý výsledek.
Už jsem vyzkoušela mnoho druhů a značek gelových barev, takže jsem se použití trochu bála, vzhledem k ceně. Barva mě velice příjemně překvapila, je mnohem lepší než konkurenční značky, které jsou i 3krát dražší. Po přidání barvy (nevelkého množství) jsou těsto i krém výrazně, plně barevné, bez změny
Nádherně barví
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Booster zvýrazňuje barvy a obyčejnou gelovku přemění na barvu se kterou lze obarvit i čokoláda!

Olejová přísada do gelových barev pro barvení čokolády 20ml Booster - colour mill

Zvýrazňovač barev.

184 Kč
920 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Další tématické zboží pro Halloween

Cukrové zdobení lebky 45g - Tasty Me

Cukrové zdobení lebky. Balení 45 g.

78 Kč
173.3 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Košičky na cupcakes halloween, 36ks - Decora

Košíčky na cupcakes s halloweenským tématem. V balení 36 ks.

46 Kč

Není skladem
-40 %
Silikonová formička abeceda horor 15x11,5cm - Cakesicq

Silikonová formička abeceda horor 15x11,5cm - Cakesicq

Silikonová formička na abecedu horor
186 Kč
112 Kč

Skladem > 10 ks

Gelová barva oranžová 30g - FunCakes

Gelová barva oranžová pro barvení potahovací hmoty, marcipánu i těsta. 30 g v balení.

73 Kč
243.3 Kč / 100g

Není skladem

Košičky na bonbóny halloween, 200ks - Decora

Košíčky na bonbóny, halloweenský motiv. V balení 200 ks.

104 Kč

Skladem > 5 ks

Jedlý papír pavouci 19,5cm - PICTURE


88 Kč

Skladem > 10 ks